Český rozhlas, oddělení marketingu, hledá do týmu vhodné uchazeče/ky na pozici Brand manažer/ka stanice Vltava.

Brand manažer/ka stanice ČRo Vltava (zástup za RD)

NÁPLŇ PRÁCE:

• komplexní řízení marketingu značky ČRo Vltava
• příprava podkladů pro externí a interní mediální výstupy
• komunikace s médii, kulturními institucemi a mediálními partnery
• příprava a realizace promo eventů včetně zajištění ekonomické, organizační a
produkční stránky
• příprava a realizace marketingových aktivit vč. veškeré smluvní a
administrativní agendy
• příprava tiskových materiálů
• spolupráce s příslušnými odděleními ČRo (Mezinárodní oddělení, Oddělení
komunikace, Obchodní oddělení, Ekonomické oddělení, Grafické studio) a
externími partnery
• péče o propagaci ČRo Jazz a ČRo D-dur, dvou dceřiných stanic ČRo Vltava

POŽADUJEME:

• VŠ vzdělání
• zkušenost z oblasti marketingu, PR či produkce minimálně 2 roky
• všeobecný kulturní a společenský přehled, zájem o umění a kulturu, vzdělání
v oboru výhodou
• schopnost efektivně organizovat čas a samostatně plnit vlastní a zadané
pracovní úkoly
• angažovanost a proaktivní přístup k práci, samostatnost, kreativitu, odolnost
vůči stresu
• dobré produkční a organizační schopnosti, pečlivost
• povědomí o využití sociálních sítích a online marketingu
• uživatelská znalost MS Office
• komunikativní znalost anglického jazyka, další jazyky výhodou
• řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME:

• práci na HPP, zástup za RD
• perspektivní práci v prestižní a stabilní mediální společnosti
• odpovídající mzdové ohodnocení
• přátelské prostředí
• možnost vzdělávání a dalšího profesního růstu
• 5 týdnů dovolené a další zaměstnanecké výhody (stravenky, multisport karta,
příspěvek na penzijní připojištění, sickdays, ...)
• atraktivní prostředí v centru Prahy

Místo pracoviště: Praha–Vinohrady
Předpokládaný termín nástupu: ihned nebo dohodou

Životopis s motivačním dopisem zašlete prosíme prostřednictvím odpovědního formuláře nejpozději do 26.4.2018

Kontakt

Český rozhlas
Jan Moravec

Zákulisí Českého rozhlasu