Český rozhlas, Oddělení marketingu, hledá vhodného uchazeče/ku na pozici Brand manažer Radia Wave.

Brand manažer/ka stanice ČRo Radio Wave

NÁPLŇ PRÁCE:

- Komplexní marketingové řízení značky Radia Wave.
- Zajištění kreativní, organizační, ekonomické a produkční stránky promo eventů.
- Příprava a realizace marketingových aktivit vč. veškeré smluvní a administrativní.
agendy.
- Finanční plánování a řízení marketingového rozpočtu.
- Příprava podkladů pro externí a interní mediální výstupy.
- Komunikace s médii, kulturními institucemi a mediálními partnery.
- Spolupráce s příslušnými odděleními ČRo (Mezinárodním oddělení, Oddělením
komunikace, Grafickým studiem, Obchodním oddělením, Ekonomickým
oddělením, Právním oddělení) a externími reklamními agenturami

POŽADUJEME:

- Skvělé komunikační schopnosti
- Zkušenost z oblasti marketingu, PR či produkce
- Schopnost efektivně organizovat čas a samostatně plnit vlastní a zadané pracovní
úkoly
- Angažovanost a pro-aktivní přístup k práci, samostatnost, kreativitu, odolnost vůči
stresu
- Schopnost plánovat marketingové kampaně, jejich rozpočty a efektivně vytvářet
jejich náplň
- Dobré produkční schopnosti
- Povědomí o využití sociálních sítích a online marketingu
- Orientaci v současných trendech, životním stylu mladých lidí a popkultuře
- Orientaci v programu a dalších aktivitách Radia Wave
- Uživatelská znalost MS Office
- Dobrá znalost anglického jazyka
- Řidičský průkaz skupiny B výhodou

NABÍZÍME:

- Perspektivní práci v prestižní a stabilní mediální společnosti
- Profesní rozvoj
- Odpovídající mzdové ohodnocení
- Atraktivní prostředí v centru Prahy
- Práci v motivovaném, příjemném a mladě smýšlejícím kolektivu
- Zaměstnání na plný úvazek

Termín nástupu: 1. 8. 2018, nebo dle dohody
Místo pracoviště: Praha–Vinohrady

Životopis s motivačním dopisem zašlete prosíme prostřednictvím odpovědního formuláře nejpozději do 14.6.2018

Kontakt

Český rozhlas
Jan Moravec

Zákulisí Českého rozhlasu